thumbnail-image-7299194

Про компанію

Група компаній АВТОСТРАДА – один із лідерів дорожньо-будівельної сфери, потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені європейські стандарти якості. Здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг та мостів будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі.

Історія та досягнення

Групу компаній АВТОСТРАДА створено як спільне українсько-німецьке підприємство. З перших днів роботи запроваджено німецькі стандарти контролю якості на всіх етапах виробництва. Автопарк укомплектовано кращими зразками новітньої техніки від провідних світових виробників. Відкрито екологічно чисті асфальтні заводи, створено власні потужні виробничі бази, сформовано команду найдосвідченіших спеціалістів дорожньої галузі України.

АВТОСТРАДА має сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001, що підтверджує високий рівень сервісу, організованості внутрішніх бізнес-процесів, раціональне використання ресурсів, високу мотивацію і залученість персоналу. Також Група Компаній є асоційованим членом AECU та найбільшої міжнародної організації у сфері будівельного консультування FIDIC.

11
областей присутності
2500+
одиниць техніки
5500+
працівників
10
років гарантії

Засновник

Максим Вікторович Шкіль – український бізнесмен. Народився у Львові.

Сильна команда

Досвід та професіоналізм – головні якості усіх працівників компанії. Ключові посади обіймають фахівці, які показали свою високу майстерність на складних проєктах по всій Україні: в будівництві розв’язок, злітних смуг, автострад. Це висококваліфіковані професіонали своєї справи. Їх вирізняють відданість роботі, бажання передавати молодому поколінню власний досвід і знання та постійний саморозвиток. В АВТОСТРАДІ є спеціалісти, які мають п’ятдесятирічний досвід роботи в дорожній галузі. Під їхнім керівництвом і наставництвом виростають справжні професіонали. Наші працівники постійно вивчають інноваційні підходи у будівництві доріг, обмінюються досвідом з іноземними партнерами. Все це дає можливість виконувати дорожні роботи найвищої складності.

Вакар
Анатолій Миколайович

Генеральний директор

Досвід роботи в дорожньо-будівельній сфері - 40 років. Пройшов шлях від старшого механіка до директора підприємства. Освіта: Вінницький політехнічний інститут, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство» (рік закінчення 1992). Має практичний досвід роботи на об’єктах різної складності.

Гнатюк
Олег Миколайович

Директор з виробництва

Досвід роботи в дорожньо-будівельній галузі – 25 років. Очолював проекти з ремонту ділянок доріг "Київ-Одеса", "Харків-Перещепине", "Київ-Харків". Брав участь у реалізації проектів з реконструкції злітно-посадкових смуг аеропорту Жуляни. В компанії АВТОСТРАДА працює з 2016 року.

Печериця
Ярослав Михайлович

Головний інженер

Досвід роботи в дорожньо-будівельній галузі- 20 років. Освіта: Український транспортний університет, спеціальність «Будівництво автомобільних доріг та аеродромів». Очолював виробничо-технічні, економічні відділи в провідних дорожньо-будівельних компаніях.

Приєднуйтесь до нашої команди!

HR-політика компанії націлена на: створення гідних умов праці, реалізацію можливостей людей через професійний розвиток та кар’єрне зростання.

Географія проєктів

У 2021 році АВТОСТРАДА відремонтувала понад 800 км доріг та 50 мостових переходів. Компанія працює в 11 регіонах України. Завдяки наявності власних мобільних асфальтобетонних заводів та пересувних лабораторій можемо запускати роботи на новому об'єкті менш ніж за 30 днів. Парк техніки від найкращих світових виробників та команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи гарантують якісне будівництво й відновлення автошляхів та 100% виконання зобов'язань перед замовником.

Провідні технології, професійна команда, найсучасніші обладнання та техніка забезпечують високий рівень мобільності і можливість виконувати роботи по всій території країни. Німецькі стандарти контролю якості на всіх етапах виробництва гарантують 10-річний термін експлуатації дорожнього покриття.
Оберіть проект
pins - ua Кропивницький Миколаїв Одеса Черкаси Хмельницький Тернопіль Чернівці Ужгород Львів Сімферополь Херсон Запоріжжя Дніпро Полтава Донецьк Луганськ Луцьк Житомир Івано-Франківськ Харків Суми Чернігів Вінниця Рівне Київ

Соціальна відповідальність

Сумлінно сплачуємо всі податки

Прозоре ведення бізнесу – головний принцип нашої діяльності. АВТОСТРАДА – один з найбільших платників податків автодорожньої сфери та кожного з регіонів присутності. Щороку проходимо аудит фінансової звітності на відповідність міжнародним стандартам (IFRS).

Турбуємося про довкілля

Майбутнє Групи Компаній АВТОСТРАДА - в Україні. Тому наші асфальтні заводи обладнані надсучасними сухими фільтрами за європейськими екологічними стандартами. Використовуємо чисту, енергозберігаючу та дбайливу технологію холодного ресайклінгу. Пишаємось тим, що ми - українська компанія.

Благодійність

АВТОСТРАДА з початку заснування допомагає дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, опікується дитячими будинками, та медзакладами. Розвиває інфраструктуру областей присутності. Організовує донорські й волонтерські ініціативи, до яких долучаються співробітники разом з родинами.

Наші партнери

Відлік історії українського підприємства АВТОСТРАДА, засновником якого є бізнесмен Максим Шкіль, починається з 2016 року. За короткий термін було зібрано професійний колектив зі спеціалістів, які вміло взялися за справу. Завдяки їх зусиллям і цілеспрямованості АВТОСТРАДА сміливо вийшла на ринок і зайняла серед українських будівельників доріг гідне місце. Але одного бажання будувати і ремонтувати дороги недостатньо, тому на озброєнні з'явилася техніка останнього покоління від провідних світових брендів. Згодом на Вінниччині облаштували мобільний завод з випуску асфальтобетону від німецьких виробників, який можна переміщувати в будь-яку точку, де проводяться роботи, і отримувати матеріали з мінімальними витратами на доставку. Але без участі людини найкраща спецтехніка залишиться нерухомою. Тому наші професіонали однаково добре вміють:

  • прокладати нові дороги та мости;
  • реконструювати вже побудовані;
  • ремонтувати ті, що потребують швидкого втручання фахівців;
  • проводити фрезерування (часткове зняття верхнього зношеного шару), щоб зробити поверхню максимально безпечною;
  • наносити розмітку, встановлювати дорожні знаки, бордюри, обмежувальні загородження;
  • приводити в порядок придорожню територію, облаштовуючи на ній поворотні й стоянкові майданчики, узбіччя.

Головний девіз компанії АВТОСТРАДА: не зупинятися на досягнутому та продовжувати рухатися вперед.