thumbnail-image-9071866

Про компанію

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

Історія та досягнення

Групу Компаній АВТОСТРАДА створено як спільне українсько-німецьке підприємство. З перших днів роботи запроваджено німецькі стандарти контролю на всіх етапах виробництва. Автопарк укомплектовано кращими зразками новітньої техніки від провідних світових виробників. Відкрито екологічно чисті асфальтні заводи, створено власні потужні виробничі бази, сформовано команду найдосвідченіших спеціалістів дорожньої галузі України

АВТОСТРАДА має сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001, що підтверджує високий рівень сервісу, організованості внутрішніх бізнес-процесів, раціональне використання ресурсів, високу мотивацію і залученість персоналу. Також Група Компаній є асоційованим членом AECU та найбільшої міжнародної організації у сфері будівельного консультування FIDIC.

50+
років досвіду
250+
одиниць техніки
900+
працівників
10
років гарантії

Засновник

Максим Вікторович Шкіль – український бізнесмен, меценат. Народився у Львові.

Сильна команда

Досвід та професіоналізм – головні якості усіх працівників компанії. Ключові посади обіймають фахівці, які показали свою високу майстерність на складних проектах по всій Україні: в будівництві розв’язок, злітних смуг, автострад. Це висококваліфіковані, віддані своїй справі професіонали, яким під силу досконале та вчасне виконання будь-яких задач. Їх вирізняють відданість будівництву доріг, бажання передавати молодому поколінню свій досвід і знання, постійний саморозвиток. Працівники АВТОСТРАДА отримують високу заробітну плату, медичне страхування, соціальний захист, постійне навчання, підвищення кваліфікації та обмін досвідом з зарубіжними колегами. Якщо ваше покликання – робота в дорожньому будівництві, надсилайте резюме та станьте частиною команди Групи Компаній АВТОСТРАДА.

Вакар
Анатолій Миколайович

Директор

Досвід роботи в дорожньо-будівельній сфері - 40 років. Пройшов шлях від старшого механіка до директора підприємства. Освіта: Вінницький політехнічний інститут, спеціальність «Автомобілі та автомобільне господарство» (рік закінчення 1992). Має практичний досвід роботи на об’єктах різної складності.

Глєбов
Григорій Федорович

Заступник директора з виробничих питань

Досвід роботи в дорожньо-будівельній сфері - 45 років, більшість з яких – обіймав керівні посади в кількох найбільших дорожньо-будівельних компаніях України. Освіта: Київський автомобільно-дорожній інститут, спеціальність “Інженер-будівельник автомобільних доріг”.

Ящук
Сергій Іванович

Головний механік

Досвід роботи у сферах дорожнього будівництва та технічного обслуговування дорожньої техніки й обладнання - 35 років. Освіта: Житомирський автомобільно-дорожній технікум, спеціальність «Експлуатація та ремонт шляхових машин та обладнання».

Гнатюк
Олег Миколайович

Начальник виробничої дільниці

Досвід роботи в дорожньо-будівельній галузі – 25 років. Очолював проекти з ремонту ділянок доріг "Київ-Одеса", "Харків-Перещепине", "Київ-Харків". Брав участь у реалізації проектів з реконструкції злітно-посадкових смуг аеропорту Жуляни. В компанії АВТОСТРАДА працює з 2016 року.

Печериця
Ярослав Михайлович

Начальник виробничо-технічного відділу

Досвід роботи в дорожньо-будівельній галузі- 20 років. Освіта: Український транспортний університет, спеціальність «Будівництво автомобільних доріг та аеродромів». Очолював виробничо-технічні, економічні відділи в провідних дорожньо-будівельних компаніях.

Приєднуйтесь до нашої команди!

HR-політика компанії націлена на: створення гідних умов праці, реалізацію можливостей людей через професійний розвиток та кар’єрне зростання.

Географія проектів

Здійснюємо будівництво та капітальний ремонт доріг у всіх регіонах України. Сучасні асфальтобетонні заводи, обладнані колісною базою, власні пересувні лабораторії та трали для перевезення техніки легко переміщуються і швидко вводяться в експлуатацію. Термін запуску робіт на новому об’єкті складає до 30 днів.

Карта об’єктів державного значення, збудованих нашими співробітниками.

Соціальна відповідальність

Сумлінно сплачуємо всі податки

Прозоре ведення бізнесу – головний принцип діяльності. АВТОСТРАДА – один з найбільших платників податків у автодорожній сфері. Щороку проходимо аудит фінансової звітності на відповідність міжнародним стандартам звітності (МСФЗ). За 2019 р. аудит проводить Crowe Erfolg, що входить у ТОП-10 у світі.

Турбуємося про довкілля

Майбутнє Групи Компаній АВТОСТРАДА - в Україні. Тому наші асфальтні заводи обладнані надсучасними сухими фільтрами за європейськими екологічними стандартами. Використовуємо чисту, енергозберігаючу та дбайливу технологію холодного ресайклінгу. Пишаємось тим, що ми - українська компанія.

Благодійність

Група Компаній АВТОСТРАДА допомагає дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, опікується дитячими будинками, медичними закладами. Серед наших працівників започатковано корпоративну волонтерську та донорську програми.

Наші партнери

Відлік історії українського підприємства АВТОСТРАДА, засновником якого є бізнесмен Максим Шкіль, починається з 2016 року. За короткий термін було створено міцний колектив з професіоналів, які вміло взялися за справу. Завдяки їх зусиллям і цілеспрямованості AUTOSTRADA сміливо вийшла на ринок і зайняла серед українських будівельників доріг гідне місце. Технічна база Одного бажання будувати і ремонтувати магістралі недостатньо. На озброєнні з'явилася техніка. Останнього покоління і від самих іменитих брендів. Розумна, практична, працююча з точністю ювелірних майстрів. У лічені дні на Вінниччині виріс завод від німецьких розробників з випуску асфальтобетону. Мобільний - його можна переміщати в будь-яку точку, де проводяться роботи, і отримувати матеріали з мінімальними витратами на доставку. Головний фактор - людський. Без участі людини найкраща спецтехніка залишиться нерухомою. Керують нею справжні професіонали. Молоді і зрілого віку, не раз довели свій високий професіоналізм. Вони однаково добре вміють:  • прокладати нові дороги;

  • реконструювати вже побудовані;

  • ремонтувати ті, що потребують швидкого втручання фахівців;

  • проводити фрезерування (часткове зняття верхнього зношеного шару), щоб зробити поверхню максимально безпечною;

  • наносити розмітку, встановлювати дорожні знаки, бордюри, обмежувальні загородження;

  • приводити в порядок придорожню територію, облаштовуючи на ній поворотні й стоянкові майданчики, узбіччя.


Головний девіз компанії АВТОСТРАДА: не зупинятися на досягнутому, продовжувати активне просування вперед. Завдання непросте, але для закоханих в професію цілком здійсненне.