thumbnail-image-839689

Кар’єра

Успіх компанії залежить від успішності кожного окремого працівника. Для нас надзвичайно важливо забезпечити комфортні умови праці усім представникам нашої команди. Тому ми гарантуємо високу заробітну плату, гідні умови праці, соціальний захист та постійний професійний розвиток.

thumbnail-image-839698
thumbnail-image-839699

Команда професіоналів

АВТОСТРАДА – компанія, де працюють професіонали. Свій досвід та знання, отримані на складних об’єктах, вони з радістю передають новому поколінню дорожників. Наш колектив дружній і згуртований, адже нас об’єднує спільне покликання - робити дороги якісно та відповідально. АВТОСТРАДА цінує бажання своїх працівників розвиватися та надає для цього всі можливості. Щоб тримати руку на пульсі інновацій в галузі, наші працівники постійно навчаються, переймаючи успішні європейськи практики, та обмінюються досвідом з іноземними колегами. Ми помічаємо старання кожного працівника та даємо можливості кар’єрного зростання всім, хто цього прагне.

2000+

кількість працівників постійно зростає

Постійно зростаючий штат зараз налічує більше 2000 працівників

Команда як сім’я

Старше покоління експертів Групи Компаній АВТОСТРАДА охоче ділиться досвідом з молодими працівниками, сприяє їхньому професійному розвитку та вітає інновації. Саме так компанії вдається знаходити вдалі рішення навіть для найскладніших задач.

Приєднуйтесь до нашої команди!

Працювати в Групі Компаній АВТОСТРАДА – це відчувати свою важливу роль і мати можливість для реалізації своїх професійних здібностей. Разом з командою досягати успіху, вирішувати задачі будь-якої складності, пишатися кожним виконаним проектом. Це можливість працюючи в Україні отримувати високу заробітну плату і соціальний захист. Надсилайте резюме та переконайтеся, що робота мрії існує!

Можливості стажування

Ми створили програму виробничої практики для студентів та випускників Закладів вищої освіти. Ви зможете познайомитися з виробництвом, повним циклом будівництва чи ремонту об’єкту, попрацювати з найсучаснішою технікою. Наші професійні та досвідчені наставники допоможуть отримати необхідний досвід для подальшого професійного становлення.

Що ми пропонуємо?

 • - Офіційне працевлаштування та високу заробітну плату
 • -Максимальний соціальний пакет, що включає якісне медичне страхування
 • - Найновішу техніку від світових виробників
 • - Роботу у команді найкращих професіоналів дорожнього будівництва
 • - Можливості навчання та обміну досвідом з європейськими колегами
 • - Кар’єрні перспективи та систему мотивацій і бонусів

Можливості працевлаштування

Наші працівники – найбільша цінність компанії, адже її успіх залежить від результатів та віддачі кожного. Саме тому ми забезпечуємо комфортні умови праці усім представникам нашого великого та дружнього колективу. Ми раді вітати у нашій команді як досвідчених працівників, так і новачків галузі.

Як потрапити в команду?

Заповнюйте анкету на офіційному сайті у вкладені «Кар’єра», надсилайте резюме на адресу hr@autostrada.com.ua або телефонуйте нам +38 (050) 490 94 55

Кадри і вакансії Злагоджена робота в колективі компанії будується на професійній майстерності та почутті відповідальності. АВТОСТРАДА підходить до вирішення питань вдумливо і серйозно. Перевага надається грамотним, ініціативним особистостям з креативним мисленням. Критерії відбору Складна техніка вимагає високої кваліфікації, дотримання правил експлуатації. Без цього неможливо забезпечити європейський рівень якості. Тільки будучи командою однодумців, можна розраховувати на відмінний результат. Кількість співробітників зростає і вже перевищила 2000 осіб. Кожен, хто пов'язав трудову діяльність з нашим колективом: • має високий рівень професіоналізму;

 • добре знайомий з виконуваними функціями;

 • переймає і ділиться досвідом з колегами;

 • підвищує знання, відвідуючи семінари, курси;

 • працює з повною самовіддачею. Своєю працею ми доводимо, що кожен сантиметр покриття покладений за всіма правилами.


Нам є чим пишатися, і ми відкриті для спілкування. Запрошуємо на вакантні посади Специфіка виробництва пов'язана з його мобільністю. Перебуваючи на відстані від дому, працівники не відчувають дискомфорту. У їх розпорядженні блок-контейнери, де є все необхідне для відпочинку після робочого дня. Будь-яка праця повинна мати мотивацію. У нашому підприємстві вона пов'язана не тільки з отриманням гідної зарплати і забезпеченням соціальним пакетом. Абсолютно у всіх є можливість кар'єрного росту. Робота в компанії AUTOSTRADA - це престижність і стабільність. Чекаємо всіх бажаючих проявити свої здібності. Надсилайте резюме на електронну пошту і приєднуйтесь до нашої дружної сім'ї!