thumbnail-image-7300000

Кар’єра

Успіх компанії залежить від кожного окремого працівника. Люди – наша головна цінність. Для нас надзвичайно важливо забезпечити комфортні умови праці усім представникам нашої команди. Тому ми гарантуємо високу заробітну плату, гідні умови праці, соціальний захист та постійний професійний розвиток.

thumbnail-image-7300009
thumbnail-image-7300010

Команда професіоналів

АВТОСТРАДА – компанія, де працюють професіонали. Свій досвід та знання, отримані на складних об’єктах, вони з радістю передають новому поколінню дорожників. Наш колектив дружній і згуртований, адже нас об’єднує спільне покликання - робити дороги якісно та відповідально. АВТОСТРАДА цінує бажання своїх працівників розвиватися та надає для цього всі можливості. Щоб тримати руку на пульсі інновацій в галузі, наші працівники постійно навчаються, переймаючи успішні європейськи практики, та обмінюються досвідом з іноземними колегами. Ми помічаємо старання кожного працівника та даємо можливості кар’єрного зростання всім, хто цього прагне.

5500

кількість працівників постійно зростає

Постійно зростаючий штат зараз налічує понад 5500 працівників

Команда як сім’я

Старше покоління експертів Групи Компаній АВТОСТРАДА охоче ділиться досвідом з молодими працівниками, сприяє їхньому професійному розвитку та вітає інновації. Саме так компанії вдається знаходити вдалі рішення навіть для найскладніших задач.

Перелік актуальних вакансій

Приєднуйтесь до нашої команди!

Працювати в Групі Компаній АВТОСТРАДА – це відчувати свою важливу роль і мати можливість для реалізації своїх професійних здібностей. Разом з командою досягати успіху, вирішувати задачі будь-якої складності, пишатися кожним виконаним проектом. Це можливість працюючи в Україні отримувати високу заробітну плату і соціальний захист. Надсилайте резюме та переконайтеся, що робота мрії існує!

Можливості стажування

Ми створили програму виробничої практики для студентів та випускників Закладів вищої освіти. Ви зможете познайомитися з виробництвом, повним циклом будівництва чи ремонту об’єкту, попрацювати з найсучаснішою технікою. Наші професійні та досвідчені наставники допоможуть отримати необхідний досвід для подальшого професійного становлення.

Що ми пропонуємо?

 • - Офіційне працевлаштування та високу заробітну плату
 • -Максимальний соціальний пакет, що включає якісне медичне страхування
 • - Найновішу техніку від світових виробників
 • - Роботу у команді найкращих професіоналів дорожнього будівництва
 • - Можливості навчання та обміну досвідом з європейськими колегами
 • - Кар’єрні перспективи та систему мотивацій і бонусів

Можливості працевлаштування

Наші працівники – найбільша цінність компанії, адже її успіх залежить від результатів та віддачі кожного. Саме тому ми забезпечуємо комфортні умови праці усім представникам нашого великого та дружнього колективу. Ми раді вітати у нашій команді як досвідчених працівників, так і новачків галузі.

Як потрапити в команду?

Заповнюйте анкету на офіційному сайті у вкладені «Кар’єра», надсилайте резюме на адресу hr@autostrada.com.ua, або телефонуйте нам +38 (050) 490 94 55 та +38 (050) 655 50 57

Злагоджена робота в колективі компанії будується на професійній майстерності та почутті відповідальності. АВТОСТРАДА надає перевагу освідченим та ініціативним особистостям з креативним мисленням. Складна техніка вимагає високої кваліфікації, та дотримання правил експлуатації. Без цього неможливо забезпечити європейський рівень якості. Тільки будучи командою однодумців, можна розраховувати на відмінний результат. Кількість співробітників зростає і вже перевищила 5500 осіб. Кожен, хто пов'язав трудову діяльність з нашим колективом:

 • має високий рівень професіоналізму;
 • добре знайомий зі своїми обов'язками;
 • переймає і ділиться досвідом з колегами;
 • отримує нові знання, відвідуючи семінари та курси;
 • працює з повною самовіддачею. Своєю працею ми доводимо, що кожен сантиметр покриття покладений за всіма правилами.

Нам є чим пишатися, і ми відкриті для спілкування. Запрошуємо на вакантні посади! На нашому підприємстві робота пов'язана не тільки з отриманням гідної зарплати і забезпеченням соціальним пакетом. Абсолютно у всіх є можливість кар'єрного зростання. Робота в компанії АВТОСТРАДА - це престижність і стабільність. Надсилайте резюме на електронну пошту і приєднуйтесь до нашої дружної родини!