thumbnail-image-9072312

ТЕХНІКА

Власний парк Групи Компаній АВТОСТРАДА укомплектований найсучаснішою технікою від провідних світових виробників – WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, JCB, Caterpillar, Doosan, MAN, Ford, Nursan, Cat, SEM, тому ми гарантуємо виконання навіть найскладніших проектів вчасно та на високому рівні.

Переваги

Техніка компанії АВТОСТРАДА повністю відповідає всім міжнародним нормам і стандартам якості. Ми постійно стежимо за розвитком дорожнього машинобудування і оновлюємо власний автопарк.

Виключно нова техніка
Кращі світові виробники
Власні лабораторії
Свої асфальтні заводи
Механізмів техніки

Укомплектований парк техніки

250+ одиниць техніки для ремонту доріг

Найсучасніші машини WIRTGEN

Не більше трьох років експлуатації

Дорожня техніка компанії AUTOSTRADA Отримати якісне асфальтобетонне покриття вдається, використовуючи прогресивні технології та відповідну їм спецтехніку. Компанія АВТОСТРАДА від початку відмовилася від застарілих способів укладання асфальту, зробивши ставку на інновації. Постійно оновлюваний автопарк На будмайданчиках працюють машини виробників, які міцно закріпились на світовому ринку в лідерах. Використовується абсолютно нова техніка преміум-класу останніх поколінь. Це:  • німецькі асфальтоукладальники Vogele, що відрізняються фірмовою системою вирівнювання, високою продуктивністю і низькою витратою палива;

  • ресайклери і фрези Wirtgen (Німеччина), що використовуються відповідно технології ресайклінгу та холодного фрезерування;

  • шведські екскаватори-навантажувачі Volvo на гусеничному ходу з унікальним режимом ECO;

  • корейські навантажувачі Doosan, що залишили позаду багатьох європейських виробників;

  • німецькі котки HAMM, здатні працювати на крутих схилах;

  • автогудронатори Hydrog з ємністю, яка підігрівається і точним дозуванням суміші.


Кожна одиниця в робочому стані, систематично проходить техогляди. На випадок поломок передбачений запас запчастин, що зберігаються на власному складі. Несправності оперативно усуваються, і роботи тривають згідно з графіками. Особливості та нюанси Більшість агрегатів управляються бортовими комп'ютерами. Функціонують в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Для роботи на них залучаються фахівці з досвідом, які пройшли спеціальну підготовку. Більше інформації про моделі, технічні характеристики і можливості - по телефону +380432658775. Задати питання можна по електронній пошті - наші фахівці обов'язково дадуть відповідь.