БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТ ДОРІГ ТА МОСТІВ

Будівництво мостів

У нас працюють найдосвідченіші професіонали мостобудівної галузі України. Виконуємо роботи з будівництва та реконструкції мостів і штучних споруд будь-якої складності. У 2020 році підрозділ відновив 25 мостових переходів, а в 2021 в роботі понад 40 таких споруд.

Виробництво асфальтобетонних сумішей

Наші сучасні асфальтобетонні заводи забезпечують сумішшю не лише власні потреби компанії, а й потреби замовників. У сертифікованих лабораторіях Групи Компаній АВТОСТРАДА проводиться багатоступеневий контроль вхідних матеріалів та вихідної сировини. Тому якість та характеристики готової суміші завжди відповідають найвищим стандартам.

Земляні роботи

Надійність будь-якого будівництва залежить від якості проведення земляних робіт. Професійний підхід до цього важливого підготовчого етапу включає правильний аналіз системи ґрунтів, врахування всіх особливостей і призначення дороги, рельєфу місцевості, кліматичних особливостей регіону, розташування водойм, складу нижніх шарів ґрунту та інші чинники. Підприємство має великий досвід та забезпечене повним комплектом техніки для проведення земляних робіт будь-якої складності.

Фрезерування

Зношування асфальтобетонного покриття проявляється тріщинами, ямковістю, колійністю та як наслідок - підвищенням рівня аварійності. Ми здійснюємо зняття верхнього шару дорожнього покриття дорожніми фрезами як підготовку до капітального чи ямкового ремонтів. Фрезерування старого дорожнього покриття здійснюємо за допомогою потужних дорожніх фрез WIRTGEN. Знятий шар асфальту використовуємо для укріплення основи дорожнього полотна.

Холодний ресайклінг

Ремонтуємо дороги, застосовуючи метод холодного ресайклінгу, переробляючи матеріали старого дорожнього покриття та вкладаючи його на нижні шари дороги. Дана багатошарова технологія є високотехнологічною, екологічно чистою, енергозберігаючою та суттєво заощаджує кошти замовника.

Укладання асфальту

Використовуємо багатошарову технологію укладки асфальту, яка відповідає європейським стандартам. Роботи здійснюються сучасними асфальтоукладачами Vogele та катками HAMM із суворим дотриманням всіх технологічних вимог. Контролюємо якість на кожному етапі та гарантуємо надійну експлуатацію доріг протягом 10 років.

Безпека руху

Завершуючи будівництво та ремонт доріг, ми наносимо нову зносостійку розмітку, встановлюємо бар’єрне огородження, освітлення, дорожні знаки. Для забезпечення правильної експлуатації доріг будуємо майданчики для габаритно-вагового контролю.

Благоустрій

Під час будівництва або капітального ремонту доріг встановлюємо бордюри, облаштовуємо тротуари, місця для розворотів, зупинок громадського транспорту. Для укріплення узбіч робимо насипи родючого ґрунту із засівом травою.

Компанія АВТОСТРАДА, засновником якої є Максим Шкіль, володіє новітнім технічним оснащенням, укомплектована кваліфікованими кадрами і надає широкий спектр послуг:

 • будівництво автодоріг та мостів;
 • всі види ремонтів;
 • спорудження земляного полотна;
 • виробництво асфальтобетону;
 • фрезерування;
 • благоустрій придорожньої території;
 • безпека руху.

Будуємо якісно, ​​швидко, надійно! А величезний накопичений досвід допомагає виконувати будівництво автомобільних доріг різних категорій - швидкісних трас, шосе, внутрішньоміських, в котеджних селищах та таких, які проходять через мостові споруди. Облаштування магістралей проводиться із залученням високотехнологічного обладнання.

Складний процес складається з декількох етапів:

 • підготовка основи;
 • холодний ресайклінг;
 • приготування асфальтобетонної суміші;
 • укладання асфальту;
 • ущільнення покриття.

Застосування новітніх технологій забезпечує високу експлуатаційну стійкість. Дорожнє полотно зберігається в чудовому стані протягом не менше 10 років. 

Періодично дорожнє покриття потребує ремонту. Залежно від ступеня пошкоджень розризняють капітальний, поточний, локальний. Ремонт і реконструкція доріг передбачають заміну дорожнього одягу. АВТОСТРАДА використовує прогресивну технологію холодного ресайклінгу. Вона полягає в подрібненні верхнього шару покриття з подальшою стабілізацією його за допомогою бітумних просочень. Основна перевага методики полягає в помітній економії коштів. Ремонт асфальтового покриття обходиться набагато дешевше за рахунок повторного використання одягу. Ямковий ремонт проводиться з дотриманням послідовності і правильного виконання всіх етапів. Останній з них - ущільнення - в обов'язковому порядку здійснюється дорожньою технікою, а не ручним способом. Спеціально розроблений унікальний склад забезпечує стійке до руйнування покриття. Виготовляємо щебенево-мастиковий асфальтобетон, який в залежності від розмірів фракцій розділяється на крупнозернистий і дрібнозернистий. За пористістю розрізняють щільні, пористі, високощільні і інші різновиди. 

Інші види послуг: основу будівництва, ремонту, реконструкції складають земляні роботи. У них входить комплекс підготовчих заходів, пов'язаний з виїмкою грунту, прокладкою дренажних каналів, зведенням насипів , тобто проведення професійних земляних робіт.

Для поліпшення зчеплення коліс з дорожньою поверхнею і зменшення ризику ДТП ми надаємо послугу фрезерування асфальтобетонного полотна - часткового зняття верхнього шару. Також, невід'ємна частина наших проектів - роботи, що підвищують безпеку експлуатації доріг. До них відносяться: 

 • нанесення розмітки;
 • установка дорожніх знаків;
 • бордюри, обгороджування і бар'єрні огорожі. Вони нерозривно пов'язані з благоустроєм автомобільної дороги та прилеглої території. До переліку входить облаштування узбіч, стоянкових та поворотних майданчиків, місць для зупинок громадського транспорту. Ще одна відмінна риса АВТОСТРАДИ - мобільність заводів і дорожньо-будівельної техніки. Це дозволяє здійснювати роботи по всій Україні без здорожчання вартості і зниження якості. Задайте питання, що цікавлять за контактним телефоном +380432658775 або надішліть запит на електронну пошту. Отримайте детальну інформацію про всі можливі варіанти співпраці від професіоналів своєї справи.