Географія проектів

Здійснюємо будівництво та капітальний ремонт доріг у всіх регіонах України. Нашу мобільність нам забезпечують сучасні нові асфальтобетонні заводи, обладнані колісною базою. Вони легко переміщуються та швидко вводяться в експлуатацію. Група Компаній АВТОСТРАДА має власні пересувні лабораторії, трали для перевезення техніки, забезпечує належні умови для комфортної роботи працівників. Термін запуску робіт на новому об’єкті складає до 30 днів.

Карта об’єктів державного значення, збудованих нашими співробітниками.

Географія робіт компанії АВТОСТРАДА Підприємство надає послуги по всій території України завдяки ​​мобільності заводів з виробництва асфальтобетонної суміші. Це дозволяє зменшити вартість та запропонувати замовникам конкурентні ціни. Що вже зроблено За 2016-2018 рік виконані:  • капітальний ремонт на відрізку міжнародної траси М-21 Житомир - Могилів-Подільський;

  • в рамках програми Go Highway капремонт транспортного коридору на ділянці між населеними пунктами Вінниця та Умань;

  • благоустрій території, прилеглої до відкритої в Вінниці філії компанії «РДО Україна», яка представляє сільгосптехніку ТМ John Deere. Приєднуйтесь до нашої команди! Працювати в компанії АВТОСТРАДА – це відчувати свою важливу роль і мати можливість для реалізації своїх професійних здібностей. Разом з командою досягати успіху, вирішувати задачі будь якої складності, пишатися кожним виконаним проектом. Працювати в Україні, отримувати високу заробітну плату та соціальний захист. Надсилайте резюме та переконайтеся, що робота мрії існує!