Географія проєктів

У 2021 році АВТОСТРАДА відремонтувала понад 800 км доріг та 50 мостових переходів. Компанія працює в 11 регіонах України. Завдяки наявності власних мобільних асфальтобетонних заводів та пересувних лабораторій можемо запускати роботи на новому об'єкті менш ніж за 30 днів. Парк техніки від найкращих світових виробників та команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи гарантують якісне будівництво й відновлення автошляхів та 100% виконання зобов'язань перед замовником.

Провідні технології, професійна команда, найсучасніші обладнання та техніка забезпечують високий рівень мобільності і можливість виконувати роботи по всій території країни. Німецькі стандарти контролю якості на всіх етапах виробництва гарантують 10-річний термін експлуатації дорожнього покриття.
Оберіть проект
pins - ua Кропивницький Миколаїв Одеса Черкаси Хмельницький Тернопіль Чернівці Ужгород Львів Сімферополь Херсон Запоріжжя Дніпро Полтава Донецьк Луганськ Луцьк Житомир Івано-Франківськ Харків Суми Чернігів Вінниця Рівне Київ

Фахівці Автостради мають п'ятдесятирічний досвід роботи на найскладніших об'єктах, як в Україні, так і закордоном. Експертиза співробітників компанії не завершується на будівництві та ремонті доріг. Спеціалісти Автостради відновлювали також аеропортну інфраструктуру, зокрема аерохаб Київ (Жуляни).

У компанії функціонує підрозділ з будівництва мостів та штучних споруд, в якому працюють саме фахівці дорожньо-мостового напряму. Штат цього відділу, зокрема, зводив новий Дарницький та Подільській мости у Києві.

 

Вибрані проєкти компанії:  

  • Р-08 "Немирів-Ямпіль" та міст "Ямпіль-Косеуць" на Вінниччині - АВТОСТРАДА відновила 125 км автошляху Р-08 та під'їздів до нього за рекордні 90 днів і розпочала підготовку до спорудження мосту "Ямпіль-Косеуць" між Україною та Молдовою, який буде завершений до кінця 2023 року. 
  • Лівобережна розв'язка Дарницького мосту - Мостобудівний підрозділ компанії будує два з'їзди та заїзд Дарницького мосту на лівий берег Києва. Спорудження нової розв'язки розпочали восени 2021 року. На мостовій ділянці працювала унікальна бурова установка Bauer BG 45 у модифікації Premium Line, аналогів якої немає в Україні.  
  • Дорога Єдності - АВТОСТРАДА відновила майже 200 км частин найдовшої траси країни М-30 "Стрий-Ізварине" у Вінницькій, Хмельницькій та Кіровоградській області. У 2021 році компанія завершила ремонт частин обходу Кропивницького та капітально відремонтувала два великі мости.  
  • Відновлення автошляхів Н-08 та Н-16 у Черкаській області. АВТОСТРАДА відновила понад 130 км двох автошляхів. Зокрема, фахівці компанії відремонтували об'їзну дорогу міста Золотоноша. У рамках проєкту влаштовано три кільцевих розв'язки з освітленням та додаткові смуги на підйом. 
  • Н-07 "Київ-Суми-Юнаківка" - АВТОСТРАДА відновила 63 км автошляху Н-07 у 2021 році, перетворивши зруйновану бетонну дорогу на нову якісну трасу. На автодорозі влаштували гідротехнічну споруду довжиною у майже 50 м й діаметром у понад два метри.   
  • М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ" у Херсонській області - У процесі відновлення підходу до міста Херсон. Ця частина дороги, яка веде у напрямку Миколаєва, має високу інтенсивність руху – близько 10 тисяч автівок на добу. Усі роботи будуть завершені у 2022 році.  
  • М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ" у Миколаївській області - АВТОСТРАДА відновила дорожнє покриття на частині вуличної мережі Миколаєва. Це шість вулиць та два мости: Інгульський й Варварівський.   
  • Міст у Могилеві-Подільському на Вінниччині - На в'їзді у прикордонне місто мостобудівний підрозділ компанії оновив міст, який не ремонтувався з 1937 року та побудував поряд новий, пішохідний.