Географія проєктів

АВТОСТРАДА відремонтувала понад 300 км доріг та 25 мостових переходів у 2020 році. Станом на середину 2021 компанія відновлює 800+ км автошляхів та 40+ мостів та працює в 11 областях України. Сучасні мобільні асфальтобетонні заводи, власні пересувні лабораторії та трали легко переміщувати і швидко вводити в експлуатацію. Це дозволяє запускати роботи на новому об'єкті менш, ніж за 30 днів. Парк техніки найкращих світових виробників та команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи гарантують якісне будівництво й відновлення автошляхів та 100% виконання зобов'язань перед замовником.

Провідні технології, професійна команда, найсучасніші обладнання та техніка забезпечують високий рівень мобільності і можливість виконувати роботи по всій території країни. Німецькі стандарти контролю якості на всіх етапах виробництва гарантують 10-річний термін експлуатації дорожнього покриття.
Оберіть проект

Фахівці Автостради мають п'ятдесятирічний досвід роботи на найскладніших об'єктах, як в Україні, так і закордоном. Експертиза співробітників компанії не завершується на будівництві та ремонті доріг. Спеціалісти Автостради відновлювали також аеропортну інфраструктуру, зокрема аерохаб Київ (Жуляни).

У компанії функціонує підрозділ з будівництва мостів та штучних споруд, в якому працюють саме фахівці дорожньо-мостового напряму. Штат цього відділу, зокрема, зводив новий Дарницький та Подільській мости у Києві.

 

Вибрані проєкти компанії: 

  • Р-08 Немирів-Ямпіль та міст Ямпіль-Косеуць - АВТОСТРАДА отримала справжній виклик: відновити 116 км автошляху, який з'єднає Україну й Молдову, фактично за 100 днів. Компанія також виграла тендер на спорудження мосту у Молдову. Мостовий перехід між двома державами потрібно спорудити до кінця 2022 року. Довжина мосту складатиме близько 1,3 км, максимальна висота опор сягне 40 метрів, а це на 10 метрів вище стандартної 9-поверхівки.
  • Реконструкція траси Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь у Черкаській області. Ділянка, яку відновлює Автострада - об'їзна дорога міста Золотоноша. У рамках проєкту фахівці компанії влаштували три кільцевих розв'язки з освітленням та додаткові смуги на підйом.
  • Капітальний ремонт траси М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка, яка стала частиною найдовшого автошляху України, «Дороги Єдності», М-30. АВТОСТРАДА відновлювала М-12 у Хмельницькій та Вінницькій областях. Роботи на об’їзній міста Хмельницький проводились у стислий трьох місячний термін. Одночасно з дорогою ремонтували міст та два шляхопроводи, тож працювали на об’єкті цілодобово. На цій дорозі вперше задіяли кран Liebherr, вантажопідйомністю 100т. У 2021 році компанія відновлює обхід Кропивницького, який є частиною М-12.
  • Поточний середній ремонт автошляху Н-03 Житомир–Чернівці у Хмельницькій області. На цій трасі Автострада вперше виконувала проєктні та будівельні роботи.
  • Поточний середній ремонт траси Н-16 Золотоноша- Черкаси-Сміла-Умань у Черкаській області – дороги, яка є головною артерією міста Черкаси та якою пролягає Черкаська дамба.