thumbnail-image-7298603

ТЕХНІКА

Власний парк АВТОСТРАДИ укомплектований найсучаснішою технікою від провідних світових виробників – WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, JCB, Caterpillar, Doosan, MAN, Ford, Nursan, Cat, SEM, та налічує понад 2500 одиниць.

Переваги

Техніка компанії АВТОСТРАДА повністю відповідає всім міжнародним нормам і стандартам якості. Ми постійно стежимо за розвитком дорожнього машинобудування і оновлюємо власний автопарк.

Виключно нова техніка
Кращі світові виробники
Власні лабораторії
Свої асфальтні заводи
Одиниць техніки

Укомплектований парк техніки

2500+ одиниць техніки для ремонту доріг та мостів

Найсучасніші машини

Не більше трьох років експлуатації

Створюємо якісне асфальтобетонне покриття завдяки використанню передових технологій та відповідної спецтехніки. Група компаній АВТОСТРАДА від початку відмовилася від застарілих способів укладання асфальту, зробивши ставку на інновації. Ми постійно оновлюємо автопарк. На будмайданчиках працює абсолютно нова техніка преміум-класу останніх поколінь. А саме:

  • німецькі асфальтоукладальники Vogele, що відрізняються фірмовою системою вирівнювання, високою продуктивністю і низькою витратою палива;
  • ресайклери і фрези Wirtgen (Німеччина), що використовують відповідно технології ресайклінгу та холодного фрезерування;
  • шведські екскаватори-навантажувачі Volvo на гусеничному ходу з унікальним режимом ECO;
  • корейські навантажувачі Doosan;
  • німецькі катки HAMM, здатні працювати на крутих схилах;
  • автогудронатори Hydrog з ємністю, яка підігрівається, і точним дозуванням суміші.

Кожна одиниця систематично проходить техогляди. Більшість агрегатів управляються бортовими комп'ютерами. Функціонують в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Для роботи на них залучаються фахівці з досвідом, які пройшли спеціальну підготовку. Більше інформації про моделі, технічні характеристики і можливості за телефоном +380432658775.