КОНТРОЛЬ
ЯКОСТІ

ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство” “Автострада” оснащено власною спеціальною лабораторією, яка акредетована відповідно до вимог ДСТУ. Це забезпечує постійний моніторинг стану сировини. Саме тому ми впевнені у високій якості нашої продукції.

Система управління якістю

Внутрішньокорпоративна система управління якістю при виконанні будівельно-монтажних робіт успішно функціонує завдяки комплексу організаційно-технічних заходів у відповідності до системи управління якості:


  • Вхідний контроль закуплених будівельних матеріалів та виробів
  • Аналіз та узгодження проектної документації з клієнтом
  • Операційний контроль при виконані будівельних робіт
  • Постійний геодезичний контроль
  • Контроль виконання субпідрядних робіт
  • Опосвідчення та випробування збудованих конструкцій та елементів дороги

 

Ми здійснюємо вхідний контроль дорожньо-будівельних матеріалів, конструкцій та виробів; операційний і приймальний контроль якості виконуваних будівельних дорожніх робіт у спеціальній лабораторії. Лабораторія укомплектована сучасними вітчизняними і зарубіжними автоматичними та напівавтоматичними лабораторними приладами і обладнанням для визначення фізико-механічних властивостей матеріалів, що використовуються при будівництві, ремонті та реконструкції автомобільних доріг, у тому числі грунтів та кам’яних матеріалів; органічних в’яжучих; асфальтобетонних сумішей різних типів і марок; цементу, бетонних сумішей та бетону.

Для достовірної оцінки результатів польових і лабораторних випробувань лабораторія оснащена спеціалізованими комп’ютерними програмами з обробки результатів випробувань із здійсненням автоматизованих розрахунків фізико-механічних властивостей матеріалів.

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider