АВТОСТРАДА

ПРАЦЮЄМО З НАЙКРАЩИМИ, ЩОБ ЗАЛИШАТИСЬ ЛІДЕРАМИ!

КОМАНДА

СКАКУН СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ДИРЕКТОР

Успішний управлінець з практичним досвідом будівництва об’єктів різної складності – офісних центрів, автозаправних станцій, банківських відділень. Має вдало реалізовані проекти у сфері котеджного будівництва та зведення мікрорайонів і житлових комплексів. Отримав вищу освіту – закінчив Вінницький державний технічний університет за фахом “Промислове і цивільне будівництво”.

Глєбов Григорій Федорович

ЗАМІСНИК ДИРЕКТОРА З ВИРОБНИЧИХ ПИТАНЬ

Має фундаментальний досвід у дорожньому будівництві, велику кількість реалізованих проектів. Займав керівні посади у компаніях, які спеціалізуються на будівництві доріг. Отримав вищу освіту у Київському автомобільно-дорожньому інституті за фахом “Інженер-будівельник автомобільних доріг”. Є професіоналом високого рівня і любить свою справу.

Гнатюк Олег Олександрович

Начальник виробничої дільниці

Має великий досвід у будівництві доріг, очолював будівництво, організовував будівництво на ділянках: траса Київ-Одеса, Харків-Перещепино, Київ-Харків. Брав участь у проекті з реконструкції посадових смуг аеропорту Жуляни. Отримав профільну освіту.

Ящук СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

ГОЛОВНИЙ МЕХАНІК

Має профільну освіту і більш ніж 35-річний досвід у ремонті і технічному обслуговуванні дорожніх машин і обладнання, що дозволяє утримувати парк техніки компанії у бездоганному технічному стані. Добре знається на сучасному дорожньому будівництві та новітній дорожній техніці.

Руденко Леся Анатоліївна

ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Має багаторічний успішний досвід роботи на підприємствах різної сфери діяльності, працювала головним бухгалтером у компаніях, які спеціалізуються на дорожньому будівництві. Закінчила Київський національний торгово-економічний університет за спеціальністю “Облік і аудит”.