АВТОСТРАДА

ПРАЦЮЄМО З НАЙКРАЩИМИ, ЩОБ ЗАЛИШАТИСЬ ЛІДЕРАМИ!

КОМАНДА

Кулик Михайло Семенович

ДИРЕКТОР

Успішний управлінець з практичним досвідом на об’єктах різної складності

Глєбов Григорій Федорович

ЗАМІСНИК ДИРЕКТОРА З ВИРОБНИЧИХ ПИТАНЬ

Має фундаментальний досвід у дорожньому будівництві, велику кількість реалізованих проектів. Займав керівні посади у компаніях, які спеціалізуються на будівництві доріг. Отримав вищу освіту у Київському автомобільно-дорожньому інституті за фахом “Інженер-будівельник автомобільних доріг”. Є професіоналом високого рівня і любить свою справу.

Гнатюк Олег Олександрович

Начальник виробничої дільниці

Має великий досвід у будівництві доріг, очолював будівництво, організовував будівництво на ділянках: траса Київ-Одеса, Харків-Перещепино, Київ-Харків. Брав участь у проекті з реконструкції посадових смуг аеропорту Жуляни. Отримав профільну освіту.

Ящук СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

ГОЛОВНИЙ МЕХАНІК

Має профільну освіту і більш ніж 35-річний досвід у ремонті і технічному обслуговуванні дорожніх машин і обладнання, що дозволяє утримувати парк техніки компанії у бездоганному технічному стані. Добре знається на сучасному дорожньому будівництві та новітній дорожній техніці.

Руденко Леся Анатоліївна

ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Має багаторічний успішний досвід роботи на підприємствах різної сфери діяльності, працювала головним бухгалтером у компаніях, які спеціалізуються на дорожньому будівництві. Закінчила Київський національний торгово-економічний університет за спеціальністю “Облік і аудит”.